Webinar "Letnie warsztaty z GDSN"

Dla kogo?
Webinarium skierowane jest do osób, które zajmują się lub będą zajmować  "kodami kreskowymi" w firmie. Podczas webinarium, powiemy co to są dane podstawowe, jakie znaczenie mają w wymianie handlowej oraz jak nowocześnie wymieniać dane z partnerami handlowymi.

Kiedy? Najbliższe webinarium odbędzie się 25 lipca o godz. 11:00.

Co zrobić, żeby uczestniczyć?
Wypełnij pola poniżej i kliknij "Rejestruj", po chwili na wskazany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie zapisu. Dodatkowo dzień wcześniej i 5 min. przed webinarium otrzymasz od nas przypomnienie.
Klauzula obowiązku informacyjnego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie na formularzu danych osobowych przez Fundację GS1  z siedzibą w Poznaniu przy ul. E. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań tj. Administratora danych osobowych, w celu przeprowadzenia webinarium. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, w skutek czego Fundacja GS1 nie będzie mogła przetwarzać moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych przez Fundację GS1  z siedzibą w Poznaniu przy ul. E. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r., poz. 922.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz przysługuje mi prawo do wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.
Wybierz:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska z siedzibą w Poznaniu przy ul. E. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań, informacji marketingowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2001 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2016r., poz. 922.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wybierz:

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Wiadomość została wysłana

[message]