Webinar "Kody kreskowe ratują życie"

Dla kogo?
Webinarium skierowane jest do szeroko pojętych pracowników służby zdrowia w Polsce. Ekspert ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia dr Anna Gawrońska przedstawi jak standardy GS1 usprawniają procesy w codziennej pracy szpitali. Kody kreskowe GS1 pozwalają nie tylko na uniknięcie potencjalnych błędów lekarskich podczas podawania  leków, ale także przyspieszą realizację zleceń lekarskich przez pielęgniarki.

Kiedy? Najbliższe webinarium odbędzie się 7 września o godz. 10:00.

Co zrobić żeby uczestniczyć?
Wypełnij pola poniżej i kliknij "Zarejestruj", po chwili na wskazany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie zapisu. Dodatkowo dzień wcześniej i 5 min. przed webinarium otrzymasz od nas przypomnienie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie na formularzu danych osobowych przez Fundację GS1  z siedzibą w Poznaniu przy ul. E. Estkowskiego 6, 61-755.
Pamiętaj, że tę zgodę możesz wycofać pisząc na adres e-mail rodo@gs1pl.org.


Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Fundację GS1 Polska, na podany w formularzu adres e-mail informacji handlowo-marketingowych.
Wybierz:
Pamiętaj, że tę zgodę możesz wycofać pisząc na adres e-mail rodo@gs1pl.org. Jednak wtedy nie będziesz mieć z nami kontaktu i nie dowiesz się o projektach, które potencjalnie mogą przynieść Ci korzyści.
Klauzula obowiązku informacyjnego

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Wiadomość została wysłana

[message]