Logo

KARETA, czyli cztery asy bezpieczeństwa na AMAZON

Data

Poniedziałek, 30 Września 2019

Czas

12:00 Europe/Warsaw

zobacz w mojej strefie czasowej
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
Pola wymagane

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest niepoprawny. Proszę sprawdź dokładnie adres email i upewnij się, że wygląda tak: john@clickmeeting.com

Wiadomość email zawierająca informacje na temat logowania do pokoju została wysłana na wskazany adres.

O webinarium

Zapraszamy na trzeci z cyklu webinariów o sprzedaży na Amazon. Sprzedaż na Amazon to iście pokerowa rozgrywka, w której tylko ci, co potrafią, liczyć pozostają w grze. Porównanie do jednej z najsłynniejszych gier karcianych nie jest przypadkowe, bo analogii można się doszukać na każdym kroku, a jedno z nich będzie przedmiotem rozważań.

Kareta, czyli cztery karty bezpieczeństwa na Amazon to jedna z podstaw stabilnej sprzedaży na platformie. Dzięki czterem asom jesteśmy w stanie chronić najważniejsze obszary naszej działalności, czyli konto, sprzedaż, sklep i własność intelektualną.

Sprzedaż na platformie od samego początku poddawana jest najrozmaitszym próbom zarówno ze strony klientów, obsługi Amazon i konkurencji, ale również innych czynników zewnętrznych, które w niekontrolowany sposób mogą zdestabilizować naszą działalność. Jak zabezpieczyć sprzedaż i w jaki sposób kontrolować wpływające na nią czynniki? Jak w sposób zgodny z regulaminem Amazon ochronić najważniejsze obszary naszej działalności na platformie? Zapraszam do poznania czterech asów bezpieczeństwa na Amazon.

Co zrobić, żeby uczestniczyć?

Wypełnij pola powyżej i kliknij "Rejestruj", po chwili na wskazany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie zapisu. Dodatkowo dzień wcześniej i 5 min przed webinarium otrzymasz od nas przypomnienie.
Prezenter

Damian Wiszowaty

Ekspert Amazon, prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich konsultantów w zakresie odblokowywania kont sprzedażowych. Ma za sobą ponad 300 skutecznych przypadków przywracania sprzedaży i uwalniania środków. Specjalizuje się w rewitalizacji i optymalizacji sprzedaży na Amazon. Założyciel Gonito świadczącego usługi kompleksowego wdrożenia, obsługi i realizacji sprzedaży na platformie Amazon.