Webinar "Kody kreskowe ratują życie"

Dla kogo?
Webinarium skierowane jest do szeroko pojętych pracowników służby zdrowia w Polsce. Ekspert ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia dr Anna Gawrońska przedstawi jak standardy GS1 usprawniają procesy w codziennej pracy szpitali. Kody kreskowe GS1 pozwalają nie tylko na uniknięcie potencjalnych błędów lekarskich podczas podawania  leków, ale także przyspieszą realizację zleceń lekarskich przez pielęgniarki.

Kiedy? Najbliższe webinarium odbędzie się 6 czerwcao godz. 10:00.

Co zrobić żeby uczestniczyć?
Wypełnij pola poniżej i kliknij "Zarejestruj", po chwili na wskazany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie zapisu. Dodatkowo dzień wcześniej i 5 min. przed webinarium otrzymasz od nas przypomnienie.
Klauzula obowiązku informacyjnego
Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych  w celach marketingowych przez Fundację GS1  z siedzibą w Poznaniu przy ul. E. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182 z późn. zm.)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 z siedzibą w Poznaniu przy ul. E. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań, informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2001 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2016r., poz. 922.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wybierz:

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Wiadomość została wysłana

[message]